صفحه اصلی / اخبار مؤسسه / برگزاری جلسه مشترک طرح تدوین راهبردهای دولت اسلامی با مرکز استراتژیک ریاست جمهوری

برگزاری جلسه مشترک طرح تدوین راهبردهای دولت اسلامی با مرکز استراتژیک ریاست جمهوری

tarh-tadvinبه گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) حجت الاسلام شکراللهی از برگزاری جلسه ای مشترک طرح تدوین راهبردهای دولت اسلامی(درعرصه داخلی و خارجی) مبتنی بر سنن الهی در قرآن، به منظور بررسی موانع و مشکلات آن، خبر داد.

——————————————–

حجت الاسلام شکر اللهی معاون پژوهش موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) اعلام داشت: در ابتدای این جلسه جناب حجت الاسلام والمسلمین عزت زمانی مدیر عامل موسسه ضمن ارائه گزارشی از روند اجرایی طرح از ابتدای و شکل گیری آن تاکنون، به موانع و مشکلات طرح، گستردگی و شکل جدید، نیروها و کارشناسان جدید طرح اشاره داشتند.

وی افزود: کارشناسان مرکز استراتژیک پس از استماع بیانات مدیر عامل موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) به بیان ایراد و اشکالات وارده به طرح پرداخته و به مواردی از قبیل طولانی شدن زمان پروژه، عدم پیشرفت کافی و شناخت لازم پروژه، اشاره داشتند. که در مقابل با پاسخ صریح و شفاف مدیرعامل موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) همراه بوده و ایشان  به بیان توضیحاتی با معرفی مدیر علمی پروژه، جناب حجت الاسلام والمسلمین بهمنی و با نظارت جناب حجت الاسلام والمسلمین کعبی، پرداختند که با استقبال کارشناسان و مجریان مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری رو به رو شد.

معاون پژوهش موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) همچنین اظهار داشت: در پایان دو طرف بر تشکیل جلسه ای با حضور کارشناسان مرکز بررسیهای استراتژیک ریاست جمهوری و مدیر پروژه(حجت الاسلام والمسلمین بهمنی) د رقم و در مکان موسسه موافقت نموده و به بحث و تبادل نظر در رابطه با طرح جدید و نوع و شکل آن تاکید داشتند.

لازم به ذکر است در این جلسه آقایان حجج الاسلام والمسلمین عزت زمانی و شکراللهی از سوی موسسه و آقایان حجج الاسلام والمسلمینثابت، رجایی، خلیلیان، پناهی، فرهمند، ارجمندی و انصاری از سوی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری حضور داشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code