معماری
صفحه اصلی / اخبار مؤسسه / فراخوان ثبت نام اعزام مبلغ ماه محرم + لینک ثبت نام

فراخوان ثبت نام اعزام مبلغ ماه محرم + لینک ثبت نام

mobbalegh91به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج)، واحد اعزام مبلغ موسسه از طلاب واجد شرایط جهت اعزام مبلغ در ماه محرم ثبت نام به عمل میآورد.

——————————————–

بر اساس این گزارش حجت الاسلام صلاح زاده، معاون ارتباطات با اشاره به اهمیت و نگاه موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) به امر تبلیغ در سال های گذشته افزود: امسال نیز مطابق با سالهای گذشته واحد اعزام مبلغ موسسه با توجه به سند راهبردی جدید و  با نگاه به تشکیل گروههای تبلیغی، تصمیم به اعزام مبلغ به مناطق محروم در ماه محرم جهت مواجه با وهابیت نموده و این امر را در دستور کار خود قرار داده است.

وی در ادامه ضمن استقبال از حضور طلاب و مبلغین واجد شرایط دراین طرح بیان داشت:ثبت نام به صورت مجازی و از طریق سایت بوده و به هیچ وجه ثبت نام حضوری صورت نخواهد گرفت.

شایان ذکر است مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) از سال ۱۳۸۰ همه ساله با همت طلاب معزز، گروهی را برای ترویج احکام دینی و پاسخ به شبهات به مناطق محروم کشور اعزام می کند.

براساس این گزارش شرایط و مدارک مورد نیاز به شرح زیر است:

شرایط ثبت نام:

۱- اشتغال به تحصیل در حوزه علمیه

۲- اتمام سطح یک حوزه

۳- قبولی در مصاحبه

۴- شرکت در دوره های آموزشی مصوب

مزایا:

۱- تهیه و تامین ایاب و ذهاب

۲- ارائه خدمات تبلیغی

زمان شروع ثبت نام: ۰۹/۰۸/۹۰ الی ۱۵/۸/۹۰

لازم به ذکر است، داوطلبین محترم می توانند جهت ثبت نام به لینک زیر مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۶۱-۷۷۴۹۴۵۸ داخلی ۱۱۷ تماس حاصل نمایند.

لینک ثبت نام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس